;

Hakkımızda

Espor ve oyun dünyasında eğlenceli içerikler oluşturan De Marke Gaming olarak, 2016’dan bu yana oyun geliştirme, Twitch, sosyal medya yönetimi, içerik yönetimi alanlarında hizmet veriyor, tüm bu süreçlerin görsel tasarımlarını oluşturuyoruz.

Neler Yapıyoruz?

  • İçerik Yönetimi

Espor ve Oyun dünyasından ilgi çekici içerikler üretip, De Marke Gaming’i sektörle ilgilenen sosyal medya kullanıcıları için keyifli bir profil haline getirdik. Farklı markalarla işbirliğine giderek, değişik kanallar üzerinden hedef odaklı projeler üretiyoruz.

  • Organizasyon ve Çekilişler

Yıl içerisinde gerçekleşen çeşitli etkinlikleri takipçilerimizle buluşturuyoruz ve etkinliğe karşı farkındalık yaratmak amacıyla özel paylaşımlar gerçekleştiriyoruz. Ayrıca gerçekleştirdiğimiz çekilişlerle, takipçilerimizin bu organizasyonlarda yer almasını sağlayıp hem de çeşitli oyun, ekipman gibi hediyeler vererek onları mutlu etmeyi amaçlıyoruz.

  • Oyun Geliştirme

Ödüllü skor tahmin uygulaması olarak geliştirdiğimiz ve 50 bin kullanıcıya sahip ScoreBee ile başladığımız oyun geliştirme alanında, tecrübeli yazılım ekibimizle birlikte geniş kitlelere hitap edecek mobil oyunlar üretiyoruz.

  • Sosyal Medya Yönetimi

Aşağıdaki hesabınıza giriş yapın

Kayıt olmak için aşağıdaki formları doldurun

Şifrenizi alın

Lütfen şifrenizi sıfırlamak için kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin.